Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie
serdecznie zaprasza w dniach 23-24 maja 2020 r. na:

 

XIII Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych 23-24.05.2020 r., godz. 10:00
13rd International Dog Show 23rd  May 2020, at 10 am
Organizowaną pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego

VII Krajową Wystawę Psów Myśliwskich 23.05.2020 r., godz. 16:00
7th National Dog Show for Hunting Dogs 23rd May 2020, at 4:00 pm

 

VII Krajową Wystawę Grupy IX FCI 23.05.2020 r., godz. 16:00
7th National Dog Show for Group IX FCI 23th May 2020, at 4:00 pm

 

XI Krajową Wystawę Owczarków Niemieckich 24.05.2020 r., godz. 10:00
11st National Dog Show for German Shepherd 24th May 2020, at 10 am

 

Miejsce wystaw:

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy CYZIÓWKA, Kamionka 286

 

XII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH

SOBOTA      23.05.2020 r.  -  I, III, IV, VI, VII, VIII, X Grupa FCI

NIEDZIELA  24.05.2020 r.  -   II, V, IX Grupa FCI

OSTATECZNY TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ 10.05.2020r.
WYCOFANIE PSA WYŁĄCZNIE DO 10.05.2020r.

OPŁATY ZA WYSTAWĘ MIĘDZYNARODOWĄ:

OPŁATY PŁATNOŚĆ
do 19.05.20
PŁATNOŚĆ
PO 19.05.20
WYSTAWCY ZAGRANICZNI
Pierwszy i kolejny pies (tego samego właściciela) 130 zł 200 zł 40 euro
Młodsze Szczenięta
i Szczenięta, Weterany
70 zł 200 zł 25 euro
Interchampionaty 70 zł 200 zł 25 euro
Rasy polskie 70 zł 200 zł 40 euro
Młody Prezenter 30 zł 200 zł 10 euro
Najlepsza Para Hod. 50 zł 200 zł 15 euro
Najlepsza Grupa Hod. 50 zł 200 zł 15 euro

DLA CZŁONKÓW ODDZIAŁU RZESZÓW OPŁATY 10 ZŁ NIŻSZE !!!!!

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie wystawy.NET w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 15 zł.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

OPŁATY ZA WYSTAWY KRAJOWE:

80zł (25 euro) - klasa młodzieży, pośrednia, otwarta, użytkowa, championów

50zł (15 euro) - pozostałe klasy, interchampiony, rasy polskie

Konkurencje hodowlane na wystawach krajowych i klubowej - bezpłatnie

 Wysokości opłat na wystawy krajowe i klubową są stałe bez względu na czas wniesienia opłaty, jednak nie później niż do 19.05.2020r.

ZGŁASZANIE PSÓW BĘDZIE MOŻLIWE ZA POŚREDNICTWEM:

 

 


Informacje dla reklamodawców i właścicieli stoisk handlowych

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik reklam:

Cała strona A-5 czarno-biała 200 zł,

Do 10.05.2020 roku przyjmujemy reklamy do katalogu. Gotowe reklamy należy dostosować do wielkości formatu A-5.
Przyjmujemy pliki w formatach *.pdf (preferowany) o rozdzielczość min. 300 dpi

Reklamy należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W katalogu zostaną zamieszczone tylko reklamy wcześniej opłacone.

 
Stoisko handlowe

W sprawie stoisk handlowych proszę kontaktować się z p. Renatą Kruk nr tel. 604 491 698 

Na teren wystawy zostaną wpuszczone tylko stoiska wcześniej potwierdzone.

Opłaty za reklamy w katalogu wystawowym prosimy kierować na konto:

PKO BP I Oddział Rzeszów  11 1020 4391 0000 6302 0079 8694
SWIFT:  BPKOPLPW IBAN: PL 11 1020 4391 0000 6302 0079 8694


 

Obsada sędziowska na wystawie międzynarodowej:

SOBOTA/SATURDAY – 23.05.2020 r.

GRUPA / GROUP  I

FEDERAK WALDEMAR (PL) - owczarek niemiecki krótkowłosy

SALAMON LESZEK (PL) - owczarek niemiecki długowłosy

SKOREK DARIUSZ (PL) - polski owczarek podhalański, polski owczarek nizinny, border collie

BABIC DRAGAN (SRB) -  owczarki belgijskie, owczarki francuskie, owczarek australijski, pozostałe rasy z I Gr FCI

DZIDT ANNA (PL) - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarek szetlandzki, welsh corgi pembrok, welsh corgi cardigan, biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky Vlcak

 

GRUPA / GROUP  III FCI

OSAK PAWEŁ (PL) – teriery typu bull

AIDIETIENE JULIJA (LT) -  teriery typu toy, west highland white terier, jack russel terier, parson russel terier

SUPRONOWICZ MAŁGORZATA  (PL) -  pozostałe rasy z Gr III FCI

 

GRUPA / GROUP  IV FCI

JAKUBOWSKA MARLENA  (PL) –  jamniki

 

GRUPA / GROUP  VI

RIDARĆIKOVA GABRIELA  (SK) – dalmatyńczyk, gończy polski, gończy słowacki, ogar polski, beagle

KRASOWSKA - SALAMON IZABELlA  (PL) –  pozostałe rasy z gr VI FCI

 

GRUPA / GROUP   VII FCI

JAKUBOWSKI ANDRZEJ (PL) – wyżły kontynentalne

BELL DAVID  (UK)wyżły brytyjskie

 

GRUPA / GROUP  VIII

PISKAY VLADIMIR  (SK) - golden retriver,   

BORKOWSKI TOMASZ  (PL) labrador retriver

WALSH STEPHANIE (IRL) pozostałe rasy z VIII Gr FCI

 

GRUPA / GROUP X

JUUTILAINEN SAIJA  (FI) – charty

 

MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING:

CHWALIBÓG ELŻBIETA (PL)

 


NIEDZIELA/SUNDAY – 24.05.2020 r.

 

GRUPA / GROUP  II FCI

KRADZIECKI KRZYSZTOF (PL) - dog niemiecki, dog argentyński, bullmastiff, dogue de Bordeaux, mastif angielski,  mastif pirenejski, pirenejski pies górski, shar-pei

BORKOWSKI TOMASZ (PL)bernardyn, bokser, buldog angielski, mastif hiszpański, mastif neapolitańskii, mastif tybetański,nowofundland, landser, leonberger

BABIC DRAGAN  (SRB) – szwajcarskie psy pasterskie, hovowart, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki, pozostałe rasy z gr II FCI

SUPRONOWICZ MAŁGORZATA (PL) –  sznaucery, czarny terier rosyjski 

RIDARĆIKOVA GABRIELA  (SK) – cane corso Italiano, doberman, pinczer miniaturowy, pinczer średni, rottweiler, dog z Majorki, dogo Canario, fila Brasileiro, tosa Inu


GRUPA / GROUP   V FCI

JUUTILAINEN SAIJA  (FI) – akita, akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky

SALAMON LESZEK (PL) – basenji, chow-chow, samoyed, shiba-inu 

PISKAY VLADIMIR (SK) - pozostałe rasy z V Gr FCI


GRUPA / GROUP  IX

AIDIETIENE JULIJA (LT) - boston terier, buldog francuski, mops

TATE-BYRNE MAUREN (IRL) cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, chin japoński, chiński grzywacz, spaniel tybetański, terier tybetański

DZIDT ANNA (PL) - chihuahua, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy- Papillon, Phalene

CHWALIBÓG ELŻBIETA  (PL) –  pudle, pozostałe rasy z gr IX FCI

WALSH STEPHANIE (IRL) - bichon frise, bolończyk, coton de Tulear, gryfon, lhasa-apso, lwi piesek, pekińczyk, shih-tzu , hawańczyk

 

RASY NIEUZNANE

KRASOWSKA-SALAMON IZABELLA (PL)


MŁODY PREZENTER/JUNIOR HANDLING
:

OSAK PAWEŁ (PL)

 

Konkurencje Finałowe -  Sobota / Saturday – 23.05.2020r., godz. 14.00 / 2 pm

Młody Prezenter / Junior Handling – .................................

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy – ...........................

Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy – ...........................

Najpiękniejszy Junior/ Best Junior – ...........................

Najpiękniejszy Weteran/ Best Veteran – ...........................

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich/ Best Polish Breed – ...........................

Najlepsza Para Psów/ Best Couple – ...........................

Najlepsza Grupa Hodowlana/Best Breeders Group – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 1/ Best of Group FCI 1 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 3/ Best of Group FCI 3 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 4/ Best of Group FCI 4 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 6/ Best of Group FCI 6 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 7/ Best of Group FCI 7 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 8/ Best of Group FCI 8 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 10/Best of Group FCI 10 – ...........................

 

Konkurencje Finałowe – Niedziela/Sunday – 24.05.2020r., godz. 14.00/ 2 pm

Młody Prezenter / Junior Handling –  ...........................

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię / Best Minor Puppy –  ...........................

Najpiękniejsze Szczenię / Best Puppy – ...........................

Najpiękniejszy Junior/ Best Junior – ...........................

Najpiękniejszy Weteran/ Best Veteran – ...........................

Najlepsza Para Psów/ Best Couple  – ...........................

Najlepsza Grupa Hodowlana/ Best Breeders Group – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 2/ Best of Group FCI 2 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 5/ Best of Group FCI 5 – ...........................

Zwycięzca Grupy FCI 9/ Best of Group FCI 9 – ...........................

Najpiękniejszy Pies Wystawy / Best In Show  – ...........................

 

Obsada sędziowska na krajowej wystawie psów myśliwskich:

SOBOTA/SATURDAY – 23.05.2020 r. godz. 16:00

GRUPA / GROUP  III FCI (rasy myśliwskie)

CHWALIBÓG ELŻBIETA (PL) - cairn Tereier, Dandle Dinmont Terrier, Jack Russel Terrier, Lakeland Terrier, Norfolk Terrier, Norwich Terrier

JAKUBOWSKA MARLENA (PL) - pozostałe rasy myśliwskie Gr III FCI

GRUPA / GROUP  IV FCI

JAKUBOWSKI ANDRZEJ (SK)

GRUPA / GROUP   V FCI (rasy myśliwskie)

TATE-BYRNE MAUREN (IRL)

GRUPA / GROUP  VI

SIEJKOWSKI LESZEK  (PL)

GRUPA / GROUP   VII FCI

JAKUBOWSKI ANDRZEJ (PL) - wyżły brytyjskie

JAKUBOWSKA MARLENA (PL) - wyżły kontynentalne bez wyżłów weimarskich i wyżłów niemieckich krórkowsłosych

BELL DAVID (UK) - wyżły weimarskie, wyżły niemieckie krótkowłose

GRUPA / GROUP  VIII

SŁAWIK TOMASZ (PL) - Gr VIII bez golden retriverów

BELL DAVID (UK) - golden retrivery

GRUPA / GROUP X

LIPIEC MACIEJ (PL)

 

Obsada sędziowska na krajowej wystawie psów grupy IX FCI:

SOBOTA/SATURDAY – 23.05.2020 r. godz. 16:00

TATE-BYRNE MAUREN (IRL) - chihuahua, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy- Papillon, Phalene, boston terier, buldog francuski, mops, bichon frise, bolończyk, coton de Tulear, gryfon, lhasa-apso, lwi piesek, hawańczyk

DZIDT ANNA (PL) - cavalier king charles spaniel, king charles spaniel, chin japoński, chiński grzywacz, spaniel tybetański, terier tybetański, pudle, pekińczyk shih-tzu, pozostałe rasy z gr IX FCI

 

Obsada sędziowska na krajowej wystawie owczarków niemieckich:

NIEDZIELA/SUNDAY – 24.05.2020 r. godz. 10:00

PAZDAN JACEK (PL) - owczarki niemieckie krótkowłose

FEDERAK WALDEMAR (PL) - owczarki niemieckie długowłose

 

Organizator zastrzega, że obsady sędziowskie mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Początek strony