Serdecznie zapraszamy na badanie okulistyczne, które odbędzie się w sobotę  – 28 września i w niedzielę 29 września 2024 r.  w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Rzeszów, ul. Żwirki i Wigury 8. 

 Badanie rozpoczyna się o godzinie 10 w sobotę i o godzinie 9.30 w niedzielę.

Badanie będzie przeprowadzał prof. dr hab.  Ireneusz Balicki (Dypl. EESVO; ESVO). Badanie obejmuje kompleksową diagnostykę okulistyczną z możliwością wystawienia certyfikatu badania chorób dziedzicznych oczu.

Cena za kompleksowe badanie okulistyczne  – 150 – 180  zł, badanie z certyfikatem – 180 zł.

U ras zagrożonych jaskrą, wymagających wykonania gonioskopii całkowita opłata za badanie wynosi 240 zł.

Zapisy z ustaleniem dnia i godziny badania okulistycznego - lek. wet. Jowita Zwolska –  tel. 601 334 797; adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Formularz zgłoszeniowy

Informacje dotyczące badania okulistycznego -

Prof. dr hab. Ireneusz Balicki – tel. 603 066 376; adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Początek strony